Zastosowanie oraz pozytywne skutki ozonowania

Ozonowanie to zabieg najczęściej stosowany przy pozbywaniu się drobnoustrojów i alergenów z systemów klimatyzacji czy wentylacji oraz całych mieszkań. Ozonowanie klimatyzacji i wentylacji stosuje się zarówno w prywatnych mieszkaniach lub samochodach, jak i w firmach. Jego bezpośrednim skutkiem jest pozbycie się wszelkich pleśni, wirusów, bakterii i grzybów. Pozbywamy się tym sposobem także nieprzyjemnego zapachu wytwarzanego przez drobnoustroje, ponieważ ozon wytwarzany przez generator dociera do najdalszych zakamarków urządzeń, w tym wentylatorów i urządzeń nawiewnych. Dobra wiadomość dla palaczy - ozon potrafi rozprawić się nawet z zapachem papierosów, co przydaje się szczególnie w przypadku chęci sprzedania samochodu w jak najlepszym stanie lub po prostu jego odświeżenia.

Kolejnym zastosowaniem ozonowania jest ozonowanie całych mieszkań lub pojedynczych pomieszczeń. Takie działanie jest szczególnie korzystne, jeśli chce się zwalczyć konkretny, uciążliwy zapach, drobnoustroje czy alergeny w postaci roztoczy, pleśni i grzybów. To bardzo przydatne dla tych, którzy reagują na te właśnie alergeny. Ozonowanie jest także dobrym pomysłem po remoncie lub przed sprzedażą mieszkania ze względu na możliwość szybkiego i skutecznego zwalczenia niechcianych zapachów, drobnoustrojów, stęchlizny.

Ozonowanie to szybki i sprawdzony sposób na odświeżenie wnętrz, zachowanie zdrowia i polepszenie samopoczucia lokatorów pomieszczeń lub użytkowników samochodów i innych urządzeń!

Aktualności

  • 2807.2017
    Najczęstszymi alergenami w naszych domach są roztocza kurzu domowego, sierść zwierząt i pleśnie.... więcej »
  • 2807.2017
    Tylko teraz zamów usługę odgrzybiania w jeszcze niższej cenie - zapytaj o ofertę pod nr 510 558 588... więcej »